Портал в режимі тестування та наповнення
Інформація щодо попередніх висновків у справі № 51/05-03-1/17 про порушення законодавства в діях Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Українська залізниця» за заявою ПАТ «ДМК»
Опубліковано 20 грудня 2022 року о 15:31

   Відповідно до пункту 26 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 6 травня 1994 року за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року № 169-р) (із змінами) Південно - східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (далі – Відділення) повідомляє наступне.

Відділенням розглядається справа №51/05-03-1/17 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Українська залізниця» щодо нарахування ПАТ «ДМК» збору за повідомлення про прибуття вантажів на його адресу та нав’язування ПАТ «ДМК» платної послуги з надання повідомлень про прибуття вантажів на адресу одержувача.

Адміністративною колегією Відділення за результатами розгляду справи №51/05-03-1/17 схвалені попередні висновки, якими пропонується закрити провадження у зазначеній справі.

  Одночасно повідомляємо, що засідання Колегії з питання проведення слухання та прийняття рішення у справі №51/05-03-1/17 відбудеться 27.12.2022 року о 10 годині 00 хвилин в приміщенні Південно–східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 2, каб. 259).

З метою дотримання засад рівності сторін перед законом та надання зауважень, пояснень, доводів, необхідних для встановлення фактичних обставин справи, Ви маєте можливість взяти участь у засіданні Колегії.

   Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що участь сторін у розгляді адміністративною колегією справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції – це право, а не обов’язок сторін. Колегія розглядає справи перш за все на основі наявних в матеріалах справи документів та письмових пояснень сторін.

Таким чином, розгляд справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції може відбуватися без персональної участі сторін в засіданні Колегії.

   У разі прийняття заявником та відповідачем рішення про участь у засіданні адміністративної колегії Відділення необхідно за один день до дня проведення засідання повідомити про участь у засіданні за телефоном (056)744-84-35, або на електронну адресу Відділення dp@amcu.gov.ua.

Уповноважені особи заявника та відповідача мають мати при собі копії та оригінали документів, що посвідчують правовий статус уповноважених представників (паспорт, посвідчення, довіреність щодо представництва інтересів відповідача та заявника в органах Антимонопольного комітету України тощо).Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux