• A-
  A+

Інформація щодо попередніх висновків у справі № 54/3-23 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ТОВ «Днiпро-Iнвестгруп»

Опубліковано 04 травня 2023 року о 14:03


   Відповідно до пункту 26 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 6 травня 1994 року за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року № 169-р) (із змінами) Південно-східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (далі – Відділення) повідомляє наступне.

Відділенням розглядається справа № 54/3-23 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ТОВ «Днiпро-Iнвестгруп» у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Комітету на вимоги голови територіального відділення у встановлені ним строки.

Адміністративною колегією Відділення за результатами розгляду справи № 54/3-23 схвалені попередні висновки, якими пропонується:

Визнати дії ТОВ «Днiпро-Iнвестгруп» щодо неподання інформації Відділенню Антимонопольного комітету України на вимоги голови Відділення від 17.09.2021 № 54-02/3671 і від 16.11.2021 № 54-02/4571 у встановлені ним строки, порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченими пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлений головою територіального відділення строк.

За вчинені порушення накласти на ТОВ «Днiпро-Iнвестгруп» штрафи у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

  Одночасно повідомляємо, що засідання Колегії з питання проведення слухання та прийняття рішення у справі № 54/3-23 відбудеться 16.05.2023 року о 10 годині 45 хвилин в приміщенні Південно–східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 2, каб. 259).

З метою дотримання засад рівності сторін перед законом та надання зауважень, пояснень, доводів, необхідних для встановлення фактичних обставин справи, Ви маєте можливість взяти участь у засіданні Колегії.

Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що участь сторін у розгляді адміністративною колегією справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції – це право, а не обов’язок сторін. Колегія розглядає справи перш за все на основі наявних в матеріалах справи документів та письмових пояснень сторін.

Таким чином, розгляд справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції може відбуватися без персональної участі сторін в засіданні Колегії.

У разі прийняття Відповідачем рішення про участь у засіданні адміністративної колегії Відділення необхідно за один день до дня проведення засідання повідомити про участь у засіданні за телефоном (056)744-84-35, або на електронну адресу Відділення [email protected].

Уповноважені особи Відповідача мають мати при собі копії та оригінали документів, що посвідчують правовий статус уповноважених представників (паспорт, посвідчення, довіреність щодо представництва інтересів Відповідача в органах Антимонопольного комітету України тощо).
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux