Портал в режимі тестування та наповнення
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПОПЕРЕДНІХ ВИСНОВКІВ У СПРАВІ № 54/43-21 ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ЗАХИСТ ЕКОНОМІЧНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ МПП «БМД И КО»
Опубліковано 20 травня 2021 року о 16:32

            Південно-східним міжобласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України розглядається справа № 54/43-21 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції МПП «БМД И КО» у вигляді подання інформації в неповному вигляді та подання недостовірної інформації.

             За результатами збирання доказів у справі № 54/43-21 складено подання з попередніми висновками, яке винесено на розгляд адміністративної колегії Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (далі - Колегія).

             Відповідно до подання з попередніми висновками у справі №54/43-21 Колегії  запропоновано:

             Визнати дії малого приватного підприємства «БМД И КО» (ідентифікаційний код юридичної особи 20346597) щодо подання інформації на п.2 вимоги від 12.02.2021 року №54-02/492 в неповному обсязі, неподання інформації на пункти 3-5 вимоги від 12.02.2021 року №54-02/492 у встановлені строки порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді подання інформації в неповному обсязі територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені органами Антимонопольного комітету України, головою його територіального відділення чи нормативно-правовими актами строки.

              Визнати дії малого приватного підприємства «БМД И КО» (ідентифікаційний код юридичної особи 20346597) щодо подання недостовірної інформації на пункти 4, 6, 14 вимоги від 30.04.2020 № 54-02/1063 порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді подання недостовірної інформації територіальному відділенню Антимонопольному комітету України.

 • За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції зазначене у пункті 1 резолютивної частини накласти штраф на мале приватне підприємство «БМД И КО» (ідентифікаційний код юридичної особи 20346597) відповідно до абзацу 4 частини другої статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у розмірі до одного відсотка доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.
 • За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції зазначене у пункті 2 резолютивної частини накласти штраф на мале приватне підприємство «БМД И КО» (ідентифікаційний код юридичної особи 20346597) до абзацу 4 частини другої статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції»,  у розмірі до одного відсотка доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

          Засідання Колегії з питання проведення слухання та прийняття рішення у справі № 54/43-21 відбудеться 31 травня 2021 року в приміщенні Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 2 каб.259) об 11 годині 00 хвилин.

          З метою дотримання засад рівності сторін перед законом та надання зауважень, пояснень, доводів, необхідних для встановлення фактичних обставин справи, Ви маєте можливість взяти участь у засіданні Колегії.

          Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що участь сторін у розгляді адміністративною колегією справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції – це право, а не обов’язок сторін. Колегія розглядає справи перш за все на основі наявних в матеріалах справи документів та письмових пояснень сторін.

           Таким чином, розгляд справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції може відбуватися без персональної участі сторін в засіданні Колегії.

           У разі прийняття Товариством рішення про участь у засіданні Колегії необхідно, за один день до дня проведення засідання, повідомити секретаря адміністративної колегії (тел. (056) 744-16-39) про участь у засіданні, або на електронну адресу Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України dp@amcu.gov.ua.

           Уповноважена особа Товариства має мати при собі копії та оригінали документів, що посвідчують правовий статус уповноваженого представника (паспорт, посвідчення, довіреність щодо представництва інтересів Товариства в органах Антимонопольного комітету України тощо).

           Шановні представники Товариства, будь ласка, приймайте виважене рішення щодо особистої участі у засіданні з урахуванням того, що розгляд Вашої справи буде здійснюватися ретельно та враховуючи всі Ваші зауваження і без Вашої участі, окремого клопотання щодо розгляду справи без особистої участі теж подавати не потрібно.

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux