Портал в режимі тестування та наповнення
Інформація щодо попередніх висновків у справі № 54/64-21 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції Ї ТОВ «ДНЕПР ЕКОСТРОЙ»
Опубліковано 17 листопада 2021 року о 08:35

Південно-східним міжобласним територіальним відділенням Антимонопольного

комітету України розглядається справа № 54/64-21 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ТОВ «ДНЕПР ЕКОСТРОЙ» у вигляді не подання інформації на Вимогу Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

За результатами збирання доказів у справі № 54/64-21 складено подання з попередніми висновками, яке винесено на розгляд адміністративної колегії Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету

України (далі - Колегія).


Відповідно до подання з попередніми висновками у справі №54/64-21 Колегії  запропоновано:

Визнати дії товариства з обмеженою відповідальністю «ДНЕПР ЕКОСТРОЙ», ідентифікаційний код 39805812, щодо неподання ТОВ «ДНЕПР ЕКОСТРОЙ»  інформації на Вимогу від 15.02.2021 № 54-02/509 у встановлені (з урахування листів від 07.04.2021 №54-02/1272 та від 27.04.2021 №54-02/1604) строки порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення Антимонопольного комітету України строки.

 • За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції зазначене у пункті 1 резолютивної частини накласти штраф на товариство з обмеженою відповідальністю «ДНЕПР ЕКОСТРОЙ», ідентифікаційний код 39805812 відповідно до абзацу 4 частини другої статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції»,  у розмірі до одного відсотка доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

Засідання Колегії з питання проведення слухання та прийняття рішення у справі № 54/64-21 відбудеться 30 листопада 2021 року в приміщенні Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 2 каб.259) об 10 годині 00 хвилин.

З метою дотримання засад рівності сторін перед законом та надання зауважень, пояснень, доводів, необхідних для встановлення фактичних обставин справи, Ви маєте можливість взяти участь у засіданні Колегії.

Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що участь сторін у розгляді адміністративною колегією справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції – це право, а не обов’язок сторін. Колегія розглядає справи перш за все на основі наявних в матеріалах справи документів та письмових пояснень сторін.

Таким чином, розгляд справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції може відбуватися без персональної участі сторін в засіданні Колегії.

У разі прийняття Товариством рішення про участь у засіданні Колегії необхідно, за один день до дня проведення засідання, повідомити секретаря адміністративної колегії (тел. (056) 742-87-17) про участь у засіданні, або на електронну адресу Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України dp@amcu.gov.ua.

Уповноважена особа Товариства має мати при собі копії та оригінали документів, що посвідчують правовий статус уповноваженого представника (паспорт, посвідчення, довіреність щодо представництва інтересів Товариства в органах Антимонопольного комітету України тощо).

Шановні представники Товариства, будь ласка, приймайте виважене рішення щодо особистої участі у засіданні з урахуванням того, що розгляд Вашої справи буде здійснюватися ретельно та враховуючи всі Ваші зауваження і без Вашої участі, окремого клопотання щодо розгляду справи без особистої участі теж подавати не потрібно.


Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux