Портал в режимі тестування та наповнення
Інформація щодо попередніх висновків у справі № 54/73-21 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях ТОВ «ГРАФТРЕЙД» та ТОВ «ЮНІОН-М»
Опубліковано 20 вересня 2022 року о 10:46

Південно - східним міжобласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України розглядається справа № 54/73-21 про порушення ТОВ «ГРАФТРЕЙД» та ТОВ «ЮНІОН-М» законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

За результатами збирання доказів у справі № 54/73-21 складено подання про попередні висновки, яке винесено на розгляд адміністративної колегії Південно – східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (далі - Колегія).

Відповідно до подання про попередні висновки у справі № 54/73-21 Колегії запропоновано:

1. Визнати, що ТОВ «ГРАФТРЕЙД» та ТОВ «ЮНІОН-М» вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, шляхом спотворення результатів торгів, проведених в системі електронних торгів Prozorro [ідентифікатори закупівель: UA-2017-08-10-000197-b; UA-2020-11-05-002339-b та UA-2020-08-14-003907-c].

2. За вчинення зазначеного порушення частиною другою статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» передбачена відповідальність у вигляді накладання штрафу у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф

Засідання Колегії з питання розгляду справи № 54/73-21 відбудеться 06.10.2022 року в приміщенні Південно – східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 2, каб. 259) о 10 годині 30 хвилин.

З метою дотримання засад рівності сторін перед законом та надання зауважень, пояснень, доводів, необхідних для встановлення фактичних обставин справи, уповноважені особи ТОВ «ГРАФТРЕЙД» та ТОВ «ЮНІОН-М» мають можливість взяти участь у засіданні Колегії.

Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що участь сторін у розгляді Колегією справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції – це право, а не обов’язок сторін. Колегія розглядає справи перш за все на основі наявних в матеріалах справи документів та письмових пояснень сторін.

У разі прийняття ТОВ «ГРАФТРЕЙД» та ТОВ «ЮНІОН-М»  рішення про участь у засіданні Колегії, необхідно за один день до дня проведення засідання, повідомити секретаря адміністративної колегії (тел. (056742-86-12) про участь у засіданні, або на електронну адресу Відділення dp@amcu.gov.ua.

Уповноважені особи ТОВ «ГРАФТРЕЙД» та ТОВ «ЮНІОН-М»  мають мати при собі копії та оригінали документів, що посвідчують правовий статус уповноваженого представника (паспорт, посвідчення, довіреність щодо представництва інтересів в органах Антимонопольного комітету України тощо).

Шановні представники ТОВ «ГРАФТРЕЙД» та ТОВ «ЮНІОН-М», будь ласка, приймайте виважене рішення щодо особистої участі у засіданні з урахуванням того, що розгляд Вашої справи буде здійснюватися ретельно та враховуючи всі Ваші зауваження і без Вашої участі, окремого клопотання щодо розгляду справи без особистої участі подавати не потрібно.
Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux