Портал в режимі тестування та наповнення
Інформація щодо попередніх висновків у справі №54/8-22 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях ФОП Баракат Яни Євгенівни та ПП «Люксор-М»
Опубліковано 03 березня 2023 року о 14:00

Відповідно до пункту 26 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 6 травня 1994 року за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року № 169-р) (із змінами) Південно - східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (далі – Відділення) повідомляє наступне.

Відділенням розглядається справа № 54/8-22 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ФОП Баракат Яни Євгенівни та ПП «Люксор - М» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій суб’єктів господарювання, які стосуються спотворення результатів торгів.

Адміністративною колегією Відділення за результатами розгляду справи № 54/8-22 погодженні попередні висновки, якими пропонується:

Визнати дії ФОП Баракат Яни Євгенівни та ПП «Люксор - М», які полягають в узгодженні ними своїх дій під час підготовки та участі у закупівлях за державні кошти за ідентифікаторами: №№ UA-2018-04-02-000026-a, UA-2018-11-20-000995-a, UA-2021-04-28-002578-a, UA-2021-05-13-003153-c, UA-2021-06-23-000480-a порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом першим статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», визначених пунктом четвертим частини другої статті 6 цього Закону, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій суб’єктів господарювання, які стосуються спотворення результатів торгів.

За вчинені порушення накласти на ФОП Баракат Я.Є. штрафи у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

За вчинені порушення накласти на ПП «Люксор - М» штрафи у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

Одночасно повідомляємо, що засідання Колегії з питання проведення слухання та прийняття рішення у справі № 54/8-22 відбудеться 14.03.2023 року в приміщенні Південно – східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 2, каб. 259) о 10 годині 15 хвилин.

З метою дотримання засад рівності сторін перед законом та надання зауважень, пояснень, доводів, необхідних для встановлення фактичних обставин справи, Ви маєте можливість взяти участь у засіданні Колегії.

Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що участь сторін у розгляді адміністративною колегією справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції – це право, а не обов’язок сторін. Колегія розглядає справи перш за все на основі наявних в матеріалах справи документів та письмових пояснень сторін.

Таким чином, розгляд справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції може відбуватися без персональної участі сторін в засіданні Колегії.

У разі прийняття Відповідачами рішення про участь у засіданні адміністративної колегії Відділення необхідно за один день до дня проведення засідання повідомити про участь у засіданні за телефоном (056)744-84-35, або на електронну адресу Відділення dp@amcu.gov.ua.

Уповноважені особи Відповідачів мають мати при собі копії та оригінали документів, що посвідчують правовий статус уповноважених представників (паспорт, посвідчення, довіреність щодо представництва інтересів Відповідачів в органах Антимонопольного комітету України тощо).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux