• A-
  A+

Інформація щодо попередніх висновків у справі № 58/26-19 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ТОВ «ЦЕНТРТРЕЙД» та ТОВ «БЕНТІСТ»

Опубліковано 09 грудня 2022 року о 14:10

Відповідно до пункту 26 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 6 травня 1994 року за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року № 169-р) (із змінами) Південно - східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (далі – Відділення) повідомляє наступне.

Відділенням розглядається справа № 58/26-19 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ТОВ «ЦЕНТРТРЕЙД» та ТОВ «БЕНТІСТ» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій суб’єктів господарювання, які стосуються спотворення результатів торгів.

Адміністративною колегією Відділення за результатами розгляду справи № 58/26-19 схвалені попередні висновки, якими пропонується:

. Визнати дії ТОВ «ЦЕНТРТРЕЙД» та ТОВ «БЕНТІСТ», які полягають в узгодженні ними своїх дій під час підготовки та участі у закупівлі за ідентифікатором № UA-2018-09-07-001106-а порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом першим статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», визначеним пунктом четвертим частини другої статті 6 цього Закону, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій суб’єктів господарювання, які стосуються спотворення результатів торгів.

За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції накласти, відповідно до абзацу 2 частини другої статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції», штраф на ТОВ «ЦЕНТРТРЕЙД» у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції накласти, відповідно до абзацу 2 частини другої статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції», штраф на ТОВ «БЕНТІСТ» у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф

Одночасно повідомляємо, що засідання Колегії з питання проведення слухання та прийняття рішення у справі № 58/26-19 відбудеться 22.12.2022 року в приміщенні Південно – східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 2, каб. 259) о 10 годині 00 хвилин.

З метою дотримання засад рівності сторін перед законом та надання зауважень, пояснень, доводів, необхідних для встановлення фактичних обставин справи, Ви маєте можливість взяти участь у засіданні Колегії.

Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що участь сторін у розгляді адміністративною колегією справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції – це право, а не обов’язок сторін. Колегія розглядає справи перш за все на основі наявних в матеріалах справи документів та письмових пояснень сторін.

Таким чином, розгляд справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції може відбуватися без персональної участі сторін в засіданні Колегії.

У разі прийняття Відповідачами рішення про участь у засіданні Колегії необхідно, за один день до дня проведення засідання, повідомити секретаря адміністративної колегії (тел. 742-86-12) про участь у засіданні, або на електронну адресу Відділення [email protected].

Уповноважені особи Відповідачів мають мати при собі копії та оригінали документів, що посвідчують правовий статус уповноважених представників (паспорт, посвідчення, довіреність щодо представництва інтересів Відповідачів в органах Антимонопольного комітету України тощо).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux