• A-
  A+

Виконавчий комітет міської ради міста Кропивницького повідомив про результати розгляду рекомендацій та про вжиті заходи

Опубліковано 23 січня 2020 року о 13:12

Нагадаємо, що за результатами розгляду заяви Інтернет Асоціації України (м. Київ), адміністративною колегією Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (далі – Відділення) Міській раді міста Кропивницького (ідентифікаційний код юридичної особи 26241020, адреса: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький) надано рекомендації про вжиття заходів щодо припинення бездіяльності, яка полягає у не встановлені розміру плати за доступ до об’єктів будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності та містить ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 15, пунктом 3 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, що можуть призвести до недопущення конкуренції на ринку телекомунікаційних послуг (далі – Рекомендації).

За результатами розгляду Рекомендацій виконавчий комітет Міської ради міста Кропивницького повідомив, що станом на 03.12.2019 виконавчими органами Міської ради міста Кропивницького опрацьовується питання встановлення плати за доступ до об’єктів будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності територіальної громади міста Кропивницького та вжиття необхідних у зв’язку з цим заходів.

При цьому, у січні 2020 року виконавчий комітет Міської ради міста Кропивницького повідомив Відділення про те, що виконавчими органами Міської ради міста Кропивницького підготовлено та опубліковано на офіційному вебсайті проєкт рішення Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення плати за доступ до об’єкта будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності територіальної громади м. Кропивницького» від 16.01.2020 № 3791 (далі – Проєкт рішення).

Проєкт рішення розглядатиметься з дотриманням вимог частини 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту Міської ради міста Кропивницького сьомого скликання, затвердженого рішенням міської ради від 29.03.2016 № 183 (із змінами та доповненнями).

Проєкт рішення доступний для ознайомлення на офіційному вебсайт Міської ради міста Кропивницького в кладці «Проєкти рішень міської ради» за посиланням.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux