Портал в режимі тестування та наповнення
Інформація щодо попередніх висновків у справі № 54/30-20 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ТОВ «Група «Капітал Строй» і ТОВ «Комунальник»
Опубліковано 14 березня 2023 року о 14:41

Відповідно до пункту 26 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 6 травня 1994 року за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року № 169-р) (із змінами) Південно-східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (далі – Відділення) повідомляє наступне.

Відділенням розглядається справа № 54/30-20 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ТОВ «Група «Капітал Строй» і ТОВ «Комунальник» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Адміністративною колегією Відділення за результатами розгляду справи № 54/30-20 схвалені попередні висновки, якими пропонується:

Визнати, що ТОВ «Група «Капітал Строй» і ТОВ «Комунальник» вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів на закупівлю робіт: «ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013, Аварійне обслуговування внутрішньо-будинкових мереж водопостачання, водовідведення та електропостачання» за ідентифікатором закупівлі в системі «Prozzoro» № UA-2019-11-15-000259-b.

За вчинення порушення накласти на ТОВ «Група «Капітал Строй» і ТОВ «Комунальник» штраф у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

Одночасно повідомляємо, що засідання Колегії з питання проведення слухання та прийняття рішення у справі № 54/30-20 відбудеться 30.03.2023 року о 10 годині 00 хвилин в приміщенні Південно–східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 2, каб. 259).

З метою дотримання засад рівності сторін перед законом та надання зауважень, пояснень, доводів, необхідних для встановлення фактичних обставин справи, Ви маєте можливість взяти участь у засіданні Колегії.

Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що участь сторін у розгляді адміністративною колегією справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції – це право, а не обов’язок сторін. Колегія розглядає справи перш за все на основі наявних в матеріалах справи документів та письмових пояснень сторін.

Таким чином, розгляд справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції може відбуватися без персональної участі сторін в засіданні Колегії.

У разі прийняття Відповідачем рішення про участь у засіданні адміністративної колегії Відділення необхідно за один день до дня проведення засідання повідомити про участь у засіданні за телефоном (056) 744-84-35, або на електронну адресу Відділення dp@amcu.gov.ua.

Уповноважені особи Відповідача мають мати при собі копії та оригінали документів, що посвідчують правовий статус уповноважених представників (паспорт, посвідчення, довіреність щодо представництва інтересів Відповідача в органах Антимонопольного комітету України тощо).Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux