Портал в режимі тестування та наповнення
Інформація щодо попередніх висновків у справі №54/71-21 (відповідачі: ФОП Беляєва М.О., ФОП Перескок І.І., ТОВ «ІТ СПЕЦТЕХНОЛОГІЇ» та ФОП Лісної Н.А.)
Опубліковано 02 травня 2023 року о 14:41

Відповідно до пункту 26 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 6 травня 1994 року за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року № 169-р) (із змінами) Південно - східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (далі – Відділення) повідомляє наступне.

Відділенням розглядається справа № 54/71-21 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ФОП Беляєвим М.О., ФОП Перескок І.І., ТОВ «ІТ СПЕЦТЕХНОЛОГІЇ» та ФОП Лісною Н.А. у вигляді антиконкурентних узгоджених дій суб’єктів господарювання, які стосуються спотворення результатів торгів.

Адміністративною колегією Відділення за результатами розгляду справи № 54/71-21 погодженні попередні висновки, якими пропонується:

Визнати дії: ФОП Беляєва М.О. та ФОП Лісної Н.А. під час участі у Закупівлі № UA-2018-12-18-000849-b; ФОП Беляєва М.О. та ТОВ «ІТ Спецтехнології» під час участі у Закупівлі №UA-2019-10-16-004179-b; ФОП Беляєва М.О. та ФОП Перескок І.І. під час участі у Закупівлі № UA-2020-03-15-000055-а, порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом першим статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», визначених пунктом четвертим частини другої статті 6 цього Закону, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій суб’єктів господарювання, які стосуються спотворення результатів торгів.

За вчинені порушення накласти на ФОП Беляєва М.О. штрафи у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

За вчинене порушення накласти на ТОВ «ІТ Спецтехнології» штраф у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

За вчинене порушення накласти на ФОП Перескок І.І. штраф у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

За вчинене порушення накласти на ФОП Лісну Н.А. штраф у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

Одночасно повідомляємо, що засідання Колегії з питання проведення слухання та прийняття рішення у справі № 54/71-21 відбудеться 16.05.2023 року в приміщенні Південно – східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 2, каб. 259) о 11 годині 00 хвилин.

З метою дотримання засад рівності сторін перед законом та надання зауважень, пояснень, доводів, необхідних для встановлення фактичних обставин справи, Ви маєте можливість взяти участь у засіданні Колегії.

Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що участь сторін у розгляді адміністративною колегією справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції – це право, а не обов’язок сторін. Колегія розглядає справи перш за все на основі наявних в матеріалах справи документів та письмових пояснень сторін.

Таким чином, розгляд справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції може відбуватися без персональної участі сторін в засіданні Колегії.

У разі прийняття Відповідачами рішення про участь у засіданні адміністративної колегії Відділення необхідно за один день до дня проведення засідання повідомити про участь у засіданні за телефоном (056)744-84-35, або на електронну адресу Відділення dp@amcu.gov.ua.

Уповноважені особи Відповідачів мають мати при собі копії та оригінали документів, що посвідчують правовий статус уповноважених представників (паспорт, посвідчення, довіреність щодо представництва інтересів Відповідачів в органах Антимонопольного комітету України тощо).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux